20 במרץ 2018
קפה עלית

גאדג'טים לקפה

גאדג׳טים לקפה

שתיית קפה מעבר לכיף ולטעם היא גם עניין תרבותי וגם עיצובי. יש גדאג'טים כמעט לכל פעולה שנעשה בחיים, גם הקפה לא נשאר מקופח. הגאדג'טים לצד הקפה רק הולכים ומשתכללים, אספנו לכם את אלו שאנחנו לא היינו מוותרים עליהם:

גאדג'טים ששומרים על חום הקפה

איך שומרים על הקפה שלנו חם גם לאורך נסיעה ארוכה או במהלך עבודה מול המחשב? אז יש את התרמוס לשמירת החום, אבל אפשר לעשות את יותר בסטייל ופשוט להשתמש בכוס טרמית עם חיבור USB, שיכול להתחבר למצת של הרכב. ככב תוכלו ליהנות מקפה חם גם אם ביליתם זמן ארוך בפקקים.  מתנה מצוינת לאנשים שמבלים ברכב לא מעט וובעיקר לכאלו שלא יוותרו על הקפה גם בנסיעה.

כפיות או לא להיות

לא מדובר כאן במשהו אלקטרוני מתוחכם, אלא פשוט בכפיות מעוצבות. מבחר של כפיות בעיצובים שונים ובגדלים שונים ומגוונים, רק הולך וגדל. חלק מהכפיות משלימות את התמונה שנוצרת עם ערבוב הקפה:  למשל כפית שנראית כמו בת הים הטובלת בקפה. המבחר קיים לא רק בצורתן של הכפיות אלא גם ברמת הנוחות של השימוש בהן: הן יכולות למשל להיתלות על כוס הקפה בצורה מגניבה. כמה פשוטות, ככה כפיות מעוצבות הן גאדג'ט לקפה שתמיד רלוונטי.

להשאיר חותם

אוהבים את הקפה שלכם מוקצף? תבניות ליצירת צורות על החלב המוקצף בקפה יעשו עבורכם את העבודה. ניתן למצוא כיום מגוון של צורות שאפשר ליצור על גבי הקצף. למה זה טוב? מתאים בדיוק למי שרוצה להרשים כשהוא מארח אנשים  לקפה, לאנשים שאוהבים להיות יצירתיים וגם כמתנה למי שאוהב את הקפה שלו מוקצף.

חותם על קפה